Czy warto kupować garnki Fissler?

garnki fissler

Być może miałaś okazję gotować w przeszłości na garnkach firmy Fissler. Jeśli tak, jesteśmy niemal pewni na 100 procent, że byłaś z nich bardzo zadowolona. Grube, wielowarstwowe dno, solidne uchwyty i doskonale dopasowane pokrywki z metalowymi uchwytami, które nie miały prawa odpaść po wielu latach. Dlaczego więc i teraz nie podarować sobie odrobiny luksusu i nie sprawić takich samych garnków do swojej kuchni? Podoba ci się ten pomysł, ale obawiasz się tego, ile mogą kosztować garnki Fissler? Spokojnie! Ich cena wcale nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać słysząc nazwę firmy.

 

Jakość nie musi kosztować fortuny

Tak właśnie można scharakteryzować garnki Fissler. Jeśli do tej pory byłeś przyzwyczajony aby płacić bajońskie sumy za produkty wysokiej jakości, to teraz nadeszła dobra zmiana. W cenie bliskiej połowie ceny konkurencyjnych firm, możesz mieć sprawdzone, niezawodne i bardzo trwałe garnki Fissler. Jak to możliwe? Sekretem nie jest jakiś specjalny rodzaj materiałów, używanych do produkcji garnków, ale skrócenie do minimum całego łańcucha dystrybucji. Producent samodzielnie zajmuje się rozprowadzaniem swoich wyrobów po sklepach na całym świecie. Dzięki temu, ograniczając koszta dystrybucji, pozwala na sprzedaż swoich wyrobów w cenach znacząco niższych od konkurencji. Korzystają na tym nie tylko klienci, ale i sklepy oferujące garnki Fissler.

Z czego są wykonane garnki Fissler?

garnki niemieckie fissler

Jak w każdym przypadku dobrej jakości garnków, tak samo i tutaj mamy do czynienia z materiałami bardzo wysokiej jakości. Starannie dobierane gatunki stali, wielokrotnie testowany sposób mocowania uchwytów oraz specjalna konstrukcja dna garnków, dzięki którym garnek szybko się nagrzewa i przez długi czas utrzymuje ciepło. To najważniejsze cechy produktów, odpowiadające za bardzo wysoką jakość produktu. W odróżnieniu od garnków innych firm, produkty Fissler powstają wyłącznie z produktów, poddawanych ciągłej kontroli jakości. Każdy wyprodukowany garnek, zanim zostanie spakowany i trafi do sprzedaży, przechodzi kilka prób szczelności i wytrzymałości na wysoką temperaturę. Wszystko po to, aby nabywca miał pewność, że jego produkty będą mu służyć niezawodnie i to przez bardzo długi czas.

Gdzie kupować produkty Fissler?

Może się wydawać, że z dostępnością garnków Fissler może być ciężko. Czy jednak rzeczywiście tak jest? Nic podobnego! W Polsce nie ma żadnych problemów z tym, aby zakupić te garnki, na przykład w sklepie internetowym https://cookandlove.pl/. Są one oferowane zarówno w większych sklepach z artykułami przemysłowymi do domu, jak również w sklepach internetowych. Szczególnie polecamy tę drugą formę kupowania garnków Fissler. Zapewnia ona dostęp do dużego wyboru modeli, a także pozwala uzyskać o wiele niższe ceny. Na wszystkie garnki od Fissler udzielana jest wieloletnia gwarancja. To także bardzo ważne, szczególnie jeśli kupujemy jeden z większy i droższy komplet garnków, z myślą o tym, aby służył nam przez długie lata.

Źródło: https://cookandlove.pl/fissler.html